Плойки GAMA Professional завоювали безліч нагород і визнання серед покупців завдяки інноваційним технологіям і відмінному дизайну. Саме вони лягли в основу справжнього італійського якісного інструменту, розробленого і створеного спеціально для стилістів і жінок, які дбають про своє волосся.


Швидкий нагрів

Новітні плойки і утюжки GAMA Professional мають величезну перевагу, яка виражається в технології швидкого нагрівання. Найвищі температури досягаються дуже швидко і однорідно передаються на робочі поверхні плойок і випрямлячів.

Досить короткого контакту волосся з приладом, щоб зробити бажану укладку, уникнувши термічного стресу для волосся. Таким чином, волосся не пошкоджується, і зберігає укладання протягом більш тривалого часу.

У минулому випрямлячі для волосся потребували багато часу для досягнення максимальної робочої температури, і волосся довгий час мало піддаватися нагріванню, що неминуче робило його пошкодженим.

Технологія Quick Heat, яка використовується в плойках і випрямлячах GAMA Professional, дозволяє швидко підготувати прилад до роботи.

Новітня технологія миттєвого нагрівання (IHT) - це сучасна більш вдосконалена наступниця технології Quick Heat, котра дозволяє досягати найвищих температур (до 230 °C) в лічені секунди і рівномірно її передавати по поверхні пластин. Вона використовується на новітніх моделях утюжків GA.MA, наприклад GAMA CP1 Nova.

Регулювання температури

Вибір потрібної температури для кожного типу волосся - найважливіша деталь для досягнення бажаного результату, без ризику для волосся. У таблиці вище можна побачити які температури є ідеальними: тонке або пошкоджене волосся вимагає низьких температур від 140 ° до 150 °C.

Для товстого і дуже кучерявого волосся підійдуть більш високі температури до 230 °C.

Велика частина випрямлячів для волосся володіє можливістю регулювання температури, крім цифрового дисплея, який дозволяє контролювати робочу температуру.

Професійний шнур

Професійний інструмент повинен залишати максимум свободи рухів при створенні зачіски. Всі наші продукти забезпечені шнуром довжиною 3 м, зробленим із пластику й силікону, тобто матеріалів які надають йому гнучкість і міцність. Крім цього кабель може вільно обертатися, що надає приладу маневреності і зносостійкості.

Іонізація

Окремі моделі випрямлячів GAMA PROFESSIONAL забезпечені іонізацією. Це спеціальна технологія, яка дозволяє знизити статичну електрику на волоссі і значно полегшити його укладання. У конструкцію утюжка вбудований спеціальний іонізатор, який в процесі роботи виділяє негативні іони і нейтралізує тим самим статичний заряд.

Випрямлячі з вбудованим іонізатором бренду GAMA Professional мають в назві моделі слова Laser Ion. З подібними приладами Ви забудете про неслухняне волосся і будете насолоджуватися простим, швидким і чудовим укладанням.

Плаваючі пластини

Поряд з вибором матеріалів нагрівальних пластин і правильному підбору робочої температури, зараз не менш важливими є плаваючі пластини. Конструкційна особливість утюжків з плаваючими пластинами, є в тому, що на відміну від звичайної конструкції "плаваючі" пластини не мають жорсткого кріплення і під ними розташовані пружини, які дозволяють їм змінювати кут. Завдяки подібній конструкції випрямляч для волосся GAMA ідеально прилягає до волосся при русі, створюючи м'які і легкі дотики.

30.09.2014

Коментарі 0