1 889.00 грн 1 701.00 грн

Це професійний прилад для випрямлення волосся, простий у використанні, з високоякісними нагрівальними пластинами з турмаліновим покриттям.

Випрямляч CP3 TOURMALINE 1030 (P11.CP3TO.PRO) якісний і надійний інструмент для вирівнювання, що підходить для всіх типів волосся. Ідеальний для професійних стилістів, які цінують традицію.

Турмалінове покриття на пластинах захищає волосся, робить його блискучим, м'яким і шовковистим. Волосся по поверхні пластин легко ковзає і залишається гладким.

Утюжок ГАМА CP3 Tourmaline On/Off поєднує в собі передові технології, надійність і ефективність професійного інструменту.

Особливості CP3 TOURMALINE 1030 (P11.CP3TO.PRO)

  • Легкий - 230 г
  • 23,5 см в довжину
  • Нагрівальні пластини з турмаліновим покриттям шириною 2,4 см
  • Ультрашвидкий нагрів
  • Може використовуватися для накрутки
  • Професійний 3 метровий поворотний кабель з гачком
  • Терморегулятор - немає
Серія CP3
Максимальна температура нагрівання 200 C
Покриття турмалін
Іонізація ні
Терморегулятор без регулятора
Кількість температурних режимів 1
Автовимкнення ні
Подвійний вольтаж 110-240 В так
Довжина шнура 3 м
Колір чорний
Ширина нагрівальних пластин 24 мм
Плаваючі пластини ні
Вага 230 г
Будет ли еще в наличии? В инет-магазине или в оффлайне
GAMA Professiona - Україна
Вітаємо! Виробник цю інформацію не надав. Скоріше за все моделі вже не буде у продажу, оскільки вона морально застаріла, незважаючи на спробу 3 роки тому трошки покращити характеристики. Але точної інформації у нас поки що немає.
Добрый день. Пользуюсь таким около 10 лет. Волосы на данный момент ниже плеч, густые, пористые,сухие, крашенные ,мелирование частое. Какой утюжок мне лучше всего бы подошёл на смену этому?(стирается покрытие на нем). Я думаю,с широкими пластинами и титан можно мне или волосы отпадут? Турмалин +керамика меня всегда устраивал,но вот покрытие стирается. Хотелось бы более долговечное...Но и переживаю,что ослабленные осветленные волосы отпадут от титана).
GAMA Professiona - Україна
Вітаємо Вас! 10 років це величезна кількість часу, за який знос покриття - це природна річ. Турмалін це камінь і з часом будь яке покриття буде стиратись, оскільки це покриття. Про титанове покриття у Вас хибне уявлення, оскільки титан значно краще переносить високі температури і більш стійкий до механічного стирання. Вам підійде, будь який випрямляч з цього списку: GI0310, моделі Sensi, SI0101, GI0102 та GI0402. Всі моделі з іонізацією - для вашого волосся те що потрібно.
Добрый день. Пользуюсь утюжком этой серии уже более 10 лет. Нужен второй, запасной, аналогичный по качеству и функционалу. Волосы длинные тонкие, не жесткие. Посоветуйте какой?
GAMA Professiona - Україна
Добрый день! Можно попробовать GI0106 - достойная модель
какая рабочая температура у этой плойки?
GAMA Professional
Здравствуйте! Температура нагрева 200 градусов.
замечательный утюжок! пользуюсь уже более 5 лет таким, всегда прекрасно работал. 2 раза ломался, но каждый раз из-за перебоев с электричеством, видимо чувствительный. вот второй раз только сейчас, надеюсь,что магазин еще на месте, в котором покупала
Аня / 25.04.2021
Есть у этой модели автоматическое отключение?
GAMA Professional - Україна
Вітаємо Вас! У даної моделі автовимкнення немає.