1 831.00 грн

GAMA CP14 – нове покоління професійних випрямлячів для волосся з інноваційними ідеями та рішеннями, що сприяють кращому захисту волосся під час роботи. Серія GAMA Dual Plates, до якої входить модель GAMA CP14 Dual Plates GI2514, в основі своєї ідеї поєднує різні типи покриття пластин в одному пристрої. Таке комбіноване рішення, безсумнівно, посприяє стійкішим і кращим результатам і підійде абсолютно до будь-якого волосся.

Утюжок GAMA CP14 Dual Plates оснащена плаваючими пластинами розміром 30 x 120 мм. Нижня пластина має титанове покриття, яке має гарне ковзання і рівномірний розподіл температури, а верхня пластина має керамічне покриття з інтегрованими ефірними маслами Аргани. Кераміка так само має гарне ковзання по волоссю, здатна вивільняти негативні іони під час нагрівання, які сприяють захисту волосся від високої температури. Олія Аргани, відома, як «рідке золото», має чудові косметичні властивості, повертає блиск і життєву силу сухому, тьмяному волоссю.

Модель GAMA GI2514 не оснащена терморегулятором, а пластини нагріваються до 230 C. Таке рішення дозволить використовувати випрямляч тільки здорового волосся або волосся з мінімумом проблем, оскільки для ослабленого або травмованого волосся потрібен більш щадний температурний режим.

Технологія Nano Silver заснована на нанесенні наночастинок срібла на нагрівальні поверхні випрямляча, які діють як антибактеріальний та протигрибковий засіб. Іони срібла пригнічують зростання різних мікроорганізмів, вони екологічні та не забруднюють навколишнє середовище.

Що стосується дизайну моделі – тут все дуже акуратно і максимально просто. Корпус має округлу форму, завдяки чому моделлю можна не тільки випрямляти волосся, а й створювати завивку локонів. Замка для пластин немає, кнопки включення та регулювання температури знаходяться збоку, дуже тоненькі, що робить їх захищеними від випадкового натискання. Модель оснащена поворотним мережевим шнуром, системою автоматичного відключення через 60 хвилин та універсальним живленням, що дозволяє використовувати її у будь-якій країні світу.

Особливості моделі GAMA CP14 Dual Plates GI2514:

 • Серія приладів Dual Plates
 • Плаваючі пластини 30 x 120 мм
 • Нижня пластина з покриттям титану
 • Верхня пластина – кераміка з інтегрованими ефірними оліями Аргани
 • Статичний нагрів 230 C
 • Округлий дизайн – можливість завивки локонів
 • Мережевий шнур із обертанням
 • Технологія Nano Silver
 • Технологія швидкого нагріву Quick Heat

У комплекті:

 • Випрямляч
 • Документація
Довжина нагрівальних пластин 120 мм
Максимальна температура нагрівання 230 C
Потужність 50 W
Ширина нагрівальних пластин 30 мм
Плаваючі пластини так
Покриття титан, кераміка
Іонізація ні
Терморегулятор без регулятора
Кількість температурних режимів 1
Автовимкнення ні
Подвійний вольтаж 110-240 В так
Довжина шнура 3 м
Колір чорний

Відгуків поки що немає.

Ще не було питань.

Теги: гама дуал плате