2 409.00 грн 2 289.00 грн

Цей випрямляч - поєднання кращих технологій ГАМА в ультратонкому корпусі з турмаліновими нагрівальними пластинами, регулюванням температури і з протиопіковими наконечниками з силікону по краях приладу для комфортного і безпечного використання.

Випрямляч для волосся GAMA CP1 Nova Digital Tourmaline GA.MA P11.CP1NOVADTO має відмінний стильний і ергономічний дизайн. Завдяки електронному дисплею і цифровому терморегулятору легко регулюється і змінюється температура нагріву в межах 160 °С - 230 °С. Це дозволяє налаштовувати утюжок для роботи з різними типами волосся.

У приладі використовується технологія миттєвого нагрівання (IHT) - це спеціальний нагрівальний елемент, який швидко і рівномірно нагріває пластини до потрібної температури.

Плаваючі нагрівальні пластини з турмаліновим покриттям відмінно адаптуються до волосся з кожним рухом, які необхідні при укладанні, і дуже дбайливо працюють з волоссям, залишаючи його м'яким, гладким і сильним.

Випрямляч GAMA P11.CP1NOVADTO має тонкий, округлий корпус, який дозволяє робити за допомогою утюжка не тільки випрямлення, а й завивку волосся в одну мить. Силіконові вставки на кінцях приладу, захищають руки від високої температури при випрямленні волосся. Він простий у використанні і зручний в роботі.

Прилад GAMA CP1 Nova Digital Tourmaline поєднує в собі ергономічний дизайн, ефективність, надійність і технологічність професійного інструменту, а сучасний технократичний стиль робить його дуже стильним.

Особливості GAMA CP1 Nova Digital Tourmaline (GA.MA P11.CP1NOVADTO)

  • Довжина 24,5 см
  • Робочий діапазоні температур - 160-230 ° C
  • Плаваючі нагрівальні пластини з турмаліновим покриттям шириною 2,2 см
  • Миттєвий нагрів (IHT)
  • Може використовуватися для накрутки
  • Професійний 3 метровий поворотний кабель з гачком
  • Електронний терморегулятор
  • Цифровий дисплей
Серія NOVA
Максимальна температура нагрівання 230 C
Потужність 36 W
Ширина нагрівальних пластин 22 мм
Плаваючі пластини так
Покриття турмалін
Іонізація ні
Терморегулятор електронний
Кількість температурних режимів 7
Автовимкнення ні
Подвійний вольтаж 110-240 В так
Колір чорний
Вага 250 г
Здравствуйте, приобрели модель через интернет, ставим температуру 200,нагревается только верхняя пластина, нижняя немного тёплая, сказали что так и должно быть, так как на нижней пластине луч. Так ли это?!?
GAMA Professional
Здравствуйте!
Обе пластины должны нагреваться одинаково. Если температура выставлена 200, значит и верхняя и нижняя должны нагреваться до 200. Вам следует обратится к продавцу за заменой или ремонтом.
Подскажите ,пожалуйста ,в этом утюжке есть функция ионизации?и в какую он цену сейчас?
Скажите какой диапазон положений температур? сколько их?
GAMA Professional
Добрый день, Юлия.
В данной плойке для выпрямления температура регулируется в диапазоне 160 ° С - 230 ° С. Электронный терморегулятор позволяет изменять температуру с шагом 10 градусов. Соответственно у прибора 8 температурных режимов.
Подскажите пожалуйста, подходит ли эта модель для накрутки?
GAMA Professional
Добрый день, Александра!
Да, данная модель утюжка GAMA отлично подходит, как для выпрямления волос, так и их для накрутки!

Ще не було питань.

Лінія випрямлячів для волосся GAMA CP1 Nova
Лінія випрямлячів для волосся GAMA CP1 Nova
Останні розробки GA.MA Professional знайшли своє втілення в технократичній і стильній лінії випрямлячів волосся GAMA CP1 Nova. Це з одного боку дуже продуманий ультратонкий дизайн, а з іншого дуже практичний і функціональний сучасний професійний елек..

Теги: гама нова