4 602.00 грн 4 280.00 грн

Loky Box SI0601 - це професійний випрямляч для волосся з панеллю керування, який дозволить перукарям правильно випрямити всі типи волосся всього за один крок, швидко і з відмінними результатами.

Відмітним елементом моделі є база, де можна розміщувати випрямляч, коли він не використовуються. Також база включає панель управління останнього покоління, яка забезпечує доступ до всіх функцій випрямляча, таких як включення і регулювання температури з кроком 5 ° C (від 150° C до 250 °C), при цьому температура відображається на цифровому екрані.

GAMA Loky Box SI0601 - єдиний випрямляч на ринку, який досягає 250 °C, таким чином, він може легко випрямити всі типи волосся, в тому числі найскладніше і непокірне для вирівнювання. Перукар може регулювати температуру, також в залежності від власного стилю випрямлення: якщо він швидко використовує випрямляч, він може вибрати максимальну температуру для ідеально прямого волосся відразу ж при першому застосуванні.

Коли випрямляч розміщений на підставці, він переходить в режим очікування, гарантуючи значну економію енергії. Через годину після включення він автоматично вимикається, якщо не використовується, що гарантує максимальну безпеку і менше споживання енергії. Стенд можна також повісити на стіну, економлячи простір в салоні.

Loky Box включає в себе всі самі передові технології GaMa. Технологія IHT дозволяє швидко досягти бажаних температур (230 °C за 14,3 секунди), при цьому пластини нагріваються рівномірно.

Відмінні результати також досягаються завдяки плаваючим пластин. Технологія дозволяє пластинам максимально стикатися з усією поверхнею незалежно від товщини пасма, компенсуючи надлишковий тиск на волосся.

Розмір пластин становить 60 х 90 мм, що допомагає збільшити швидкість укладання, а також забезпечує ідеально пряме волосся в короткий проміжок часу, навіть на довгому, густому волоссі.

Турмалін, яким покриті пластини, дуже гладкий матеріал - гарантує більш плавний рух і завдяки випусканню інфрачервоного тепла, тепло проникає прямо в центр волосся, миттєво формуючи його і гарантуючи тривалі результати.

Технологія Oxy-Active випускає активний кисень і іони. Активний кисень продовжує тривалість насиченого кольору фарбованого волосся і підсилює блиск. Він тримає кутикулу волосся закритою, забезпечуючи, щоб пігменти барвника залишалися всередині. Він також захищає волосся від шкідливого впливу зовнішніх агентів і бореться з вільними радикалами.

На додаток до переваг фарбованого волосся активний кисень також володіє багатьма іншими чудовими властивостями для догляду за волоссям. Він забезпечує глибоке очищення шкіри голови, усуває забруднення і покращує мікроциркуляцію. Найбільший внесок кисню і поживних речовин для волосяних цибулин дозволяє волоссю бути більш здоровим і сильним.

Випрямляч Локі Бокс оснащений 3 гребенями - вузькі, широкі і дуже широкі - які розплутувати волосся і забезпечують ідеальні пряме волосся. Вибір гребеня залежить від типу волосся, який потрібно стилізувати: якщо волосся пряме, злегка хвилястий, дрібне і м'яке, виберіть вузький гребінець, а кучеряве грубе волосся - широка гребінка. Ці гребені не є обов'язковими, так що якщо немає необхідності їх використовувати, Ви можете їх зняти. Після використання гребені можна помістити у відсік на задній стінці підставки.

Особливості GAMA LOCKY BOX:

 • Професійне випрямлення волосся
 • Регулювання температури нагрівання від 150 до 250 C0
 • База для випрямляча
 • Плаваючі пластини шириною 6 x 9 см
 • Турмаліновим покриття
 • Технологія IHT
 • Технологія Nano Silver
 • Технологія захисту кольору і відновлення волосся Oxy-Active
 • Мережевий шнур 3 метри з обертанням
 • Автоматичне відключення через 60 хвилин
 • Режим очікування
 • Знімні гребені для прасування
 • Можливість настінного монтажу
Габарити длина 28.5 см
Серія OXY-ACTIVE
Довжина нагрівальних пластин 90 мм
Максимальна температура нагрівання 250 C
Ширина нагрівальних пластин 60 мм
Плаваючі пластини так
Покриття турмалін
Іонізація так
Терморегулятор електронний
Кількість температурних режимів потрібна гнучкість
Автовимкнення так
Подвійний вольтаж 110-240 В так
Довжина шнура 3 м
Колір чорний
Вага 920 г

Відгуків поки що немає.

Ще не було питань.