Ga.Ma представляє нову революційну технологію 4D THERAPY (4D ТЕРАПІЯ). Дана технологія була представлена в 2016 році в Італії на виставці Cosmoprof - найпопулярнішою майданчику по презентації новинок від світових виробників професійних електроінструментів і технологій в сфері краси.

Серія 4D THERAPY включає в себе наступні прилади: випрямляч волосся CP1 NOVA IHT DIGITAL Ozone-Ion, фен для волосся LEGGERO Ozone-Ion і гребінець Ozone-Ion Deep Care. Про ці прилади ми поговоримо трохи пізніше, а поки розглянемо, в чому ж полягає суть терапії 4D від Ga.Ma.


4D Терапія дає вам комплексний догляд за Вашими волоссям. Це єдина технологія, яка надає волоссю блиск, перешкоджає завиванню волосся, відновлює його структуру і діє омолоджуюче. Саме ці чотири переваги реалізовані в новій серії Ga.Ma 4D THERAPY. Це комплексний догляд за Вашим волоссям, який складається з перерахованих вище приладів.

Інноваційна технологія 4D THERAPY включає в себе інноваційну технологію Active Ozone 3 Ion, яка здатна усунути ефект кучерявого волосся, очищає шкіру голови, сприяє відновленню волосся. Молекули озону видаляють жир і різні забруднення з шкіри голови, відкриваючи волосяні фолікули. Вплив оксигенації на волосяні цибулини надає омолоджуючий ефект, а негативні іони пожвавлюють волосся і відновлюють його структуру, перешкоджаючи його крученню і завивці і роблячи його блискучим, гладким і сильнішим. З додаванням турмаліну, волосся виглядає більш блискучим і шовковистим. Ці об'єднані дії дозволяють отримати не тільки сильне волосся від коренів до кінчиків, а й здорове волосся, завдяки омолоджуючому відновлювальному ефекту.


Представлена розробка Ga.Ma це нове слово у вимірі для догляду за вашими волоссям. 4 переваги, які не мають аналогів в світі. Ці фантастичні досягнення, які стали можливими завдяки чотирьом рокам лабораторних досліджень, сьогодні втілені в нові моделі інструментів, які здатні піклуватися про Ваше волосся як ніхто інший. 8 з 10 жінок рекомендують новинку до застосування.


07.04.2016

Прилади серії 4D THERAPY

Коментарі 0