У кращих традиціях GAMA Professional продовжує розробляти технологічні рішення та інноваційні технології для виробництва професійних електроінструментів для волосся, в основі яких лежить ідея надійно і ефективної експлуатації, а так само збереження і відновлення стану здоров'я волосся.


Унікальні розробки GAMA дозволили створити приголомшливі моделі приладів серій 3D і 4D THERAPY, використовуючи власні розробки і передові технології. Для серії 3D це стало впровадженням потужної системи іонізації Ion Plus, якій розробники змогли добитися виділення більшої кількості негативних іонів і домогтися кращого результату для волосся. Справжній прорив зроблено в серії приладів 4D THERAPY, які володіють технологією Ozone3Ion. Унікальна запатентована технологія, яка дозволяє виділяти не тільки негативні іони, але і молекули озону, які відмінно очищають шкіру голови і насичують її і волосся озоном, завдяки чому поліпшується мікроциркуляція крові і як результат - відновлення здоров'я волосся.

Тепер на ринок виходить серія приладів з турботою про волосся - GAMA 5D THERAPY, яка містить всі переваги попередніх серій, а так само і нові технології. Головною ідеєю серії є тривалий захист волосся. Як і в попередніх моделях, серія 5D THERAPY подарує Вашому волоссю діамантовий блиск, стане на заваді крученню волосся, відновить його структуру, додасть волоссю другу молодість і забезпечить подальший захист. Унікальні технологічні досягнення дозволили створити революційну серію приладів для укладання волосся 5D THERAPY.

5 переваг серії 5D THERAPY:

  1. Діамантовий блиск
  2. Перешкода крутіння волосся
  3. Відновлення здоров'я
  4. Перешкода старіння волосся
  5. Тривалий захист волосся

Все це чекає Вас в новій серії приладів 5D ТЕРАПІЯ. У пошуках нових можливостей берегти волосся від негативного впливу високої температури і щоденних стресів, GAMA у своїй новій серії приладів впроваджує технологію інфрачервоного нагріву. Інфрачервоне тепло, що виділяється спеціальними елементами, ефективно проникає в саме серце волосся, завдяки властивостям інфрачервоного випромінювання і його довжині хвилі. Проникаючи в саму глиб волосся, тепло що випромінюється м'яко прогріває волосся з середини, завдяки чому процес висихання і укладання волосся відбувається набагато швидше і безпечніше, а кутикула волоса залишається неушкодженою. Фантастика вчора стала реальністю сьогодні, втіленою в новій серії приладів GAMA 5D THERAPY.


Галогенова технологія нагріву, яка застосовується в фенах нової серії, заснована на застосуванні спеціальної галогенової лампи, здатної виділяти м'яке тепло в інфрачервоному діапазоні. Завдяки цьому Ваше волосся надійно захищене під час сушки або укладання, які проходять набагато швидше. Забудьте про сухе і ламке волосся - з фенами 5D THERAPY Ви зможете не тільки вберегти волосся від пересушування і втрати вологи, а й відновити його здоров'я. У поєднанні з технологією іонізації Ion Plus і технологією Ozone 3 Ion, фени GAMA 5D стануть відмінним інструментом для сушки і укладання волосся, захищаючи його, відновлюючи і зміцнюючи здоров'я волосся.

Випрямлячі GAMA серії 5D так само мають технологією інфрачервоного нагріву - IHT INFRARED HEAT. Спеціально розроблене турмалінове покриття має найшвидший рівномірний нагрів пластин, які так само випромінюють тепло в інфрачервоному діапазоні. Прогріваючи волосся зсередини, процес випрямлення став в рази ефективніше і швидше, а значить, і волосся піддається меншому стресу. Волосся стає ще рівнішим і більш слухняним. Зберігши велику кількість вологи, Вашому волоссю не страшні ні палюче сонце, ні лютий мороз. Почніть використовувати прилади серії GAMA 5D THERAPY вже сьогодні і отримуйте ефективну турботу про здоров'я Вашого волосся.


17.03.2017

Моделі серії 5D THERAPY

Коментарі 0